ZVH30 - logo

Vaše postřehy ze 48. ročníku ZVH30 - 2023

Děkuji celému organizačnímu týmu ZVH30 za zajištění letošní akce. I přes vrtochy počasí se Vám povedlo zajistit perfektní akci – zajistit úpravu a sjízdnost části trasy ze dne na den (večer byla trasa bez sněhu a do rána nečekaně napadlo snad 40cm). Všichni byli usměvaví a milí jako vždy a vše ostatní okolo také probíhalo na jedničku.
Budu se těšit zase za rok na viděnou!

Ing. Markéta Ryšavá
AQUATIS a.s.
Divize hydrotechnika a hydroenergetika I.

Vaše postřehy ze 44. ročníku ZVH30 - 2019

Chtěl jsem Vám i celému týmu pořadatelů / telek poděkovat za přípravu toho všeho - děkuji a prosím o vyřízení ostatním, pokud se v dohledné době nějak hromadně potkáte.
Pokud byste příště v prvním o trošku větším balíku nechali odstartovat všechny co chtějí soupeřit a mít přehled o ostatních, tak by to podle mého názoru bylo optimální.

Ing. Pavel Golík


Děkuji mnohokrát. Pro mě to byl patnáctý ročník a musím Vás moc pochválit, řadí se mezi ty nejlepší. Mockrát děkujeme, jste úžasní.

Ing. Igor Havlů
útvar - projekce ČOV a kanalizace


Chtěla bych Vám velice poděkovat za pozvání a báječnou organizaci Vodohospodářské třicítky. Za kolegy mohu říci, že akce se nám velice líbila a vše bylo vydařené. Pokud bude příležitost, budeme velice rádi, když se budeme moci zúčastnit i v příštím roce.


Bc. Petra Hubalová
Oddělení správy povodí
Ministerstvo zemědělství

 

Vaše postřehy ze 40. ročníku ZVH30 - 2015

Na Rejvízu bylo vše v pohodě a byli jsme maximálně spokojeni. Děkujeme všem pořadatelům za perfektní akci, kterou jsme si náležitě užili. Prostě lepší reklamu Vaše firma nemůže mít.

Za tým BVK a.s.
Milan Přinosil


Spolu s kolegy bychom Vám chtěli poděkovat, že jste nás vzali na Rejvízek a zajistili super víkend. Doufám, že jsme jako nováčci splnili kvalifikační předpoklady a že když se příště přihlásíme včas, tak nás opět vezmete. Díky!

Mgr. Tereza Gimunová
Oddělení centrální pracoviště registrů
Odbor rozvoje a projektového řízení IT
Ministerstvo zemědělství